Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, September 14th 2009, 4:41pm

Yazar: Klanowicz FNK

PUSH: Gwynebleidd, Sarcana, Sizia

Alıntı sahibi "Sarcana" nie zapomnij ze tutaj wszystko tanie jest . db smiercionosne gacie(2-3 na servie) powinny 15k byc warte . a tu po 3 k chodzą . tak samo inne itemy ..... Idąc tym tropem dobra bojowa ~ 2k .

Monday, September 14th 2009, 4:33pm

Yazar: Klanowicz FNK

PUSH: Gwynebleidd, Sarcana, Sizia

ale regulamin jest jeden i obowiązuje chyba wszystkie servery ?? zapytaj np. C47 co o tym sądzi ... on na pewno by cię zrozumiał i dał 48 h bana

Monday, September 14th 2009, 4:25pm

Yazar: Klanowicz FNK

PUSH: Gwynebleidd, Sarcana, Sizia

b) zasiadanie - ban od 48h do stałego c) sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja F) Pushing - od 7 dni do stałego h) Włamanie - ban stały Caen: spam in this forum - +1 warning

Monday, September 14th 2009, 2:22pm

Yazar: Klanowicz FNK

Kradzież itemów / sarcana

o cean się pojawił to zaraz się wszystko wyjaśni. "caen" please

Monday, September 14th 2009, 2:17pm

Yazar: Klanowicz FNK

Kradzież itemów / sarcana

dobra ale może nie róbcie sobie jaj bo to według mnie naprawdę poważna sprawa i wydaje mi się że potrzebna jest tu odpowiedz Cean. Więc proszę sobie darować komentarze takie jak wyżej babci itd. Nie bagatellizujmy tego zdarzenia. Tyle odemnie .,

Monday, September 14th 2009, 1:48pm

Yazar: Klanowicz FNK

Kradzież itemów / sarcana

Od razu na wstępie powiem że nie mam czasu na tłumacza więc proszę o wyrozumiałoś. Mam takie pytanie/ wątpliwości odnośnie kilku graczy takich jak : sarcana, sizia. Mam wrażenie że pod twoim nosem (Cean) odpierdala się niezły push. Chodzi mi o pewne itemy które z tego co pamiętam należały do gracza gwyneblid a nagle po pewnym czasie jego nieobecności (3 miechy) znalazły się na kontach tych dwóch . Wiem to bo zauważyłem je w zk. Nie wydaje mi się żeby gwynblid nagle pojawił się i posprzedawał te ...