Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, September 17th 2015, 1:24pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

Dzień dobry

Thursday, October 24th 2013, 4:43pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

:O Pamiętam passy jeszcze.

Tuesday, July 20th 2010, 3:45pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

o założę nowe konto? Czyli co? odbierasz mi już skomentowanie waszego nieróbstwa? To znaczy że jak powiem np (nei bierz tego do siebie) żeście kretyni to mi zbanujesz za 1 słowo konto na TR?? bo nie zrozumiałem za bardzo ;] Dodatkowo (kolejny mój komentarz;]) Alıntı Do niczego nie musisz się przyznawać, bo ja Twoją historię znam ze szczegółami. Tu, na polskim forum, na R2. Wszystkie kretyńskie komentarze, wszystkie multikonta prowadzone na r2, bluzgi wysyłane do ludzi, wykradane konta. Wszystko ...

Tuesday, July 20th 2010, 10:10am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

a niech ma...jak nie potrafi się przyznać to niech ma i niech się cieszy... Ulżyło Caen?? a może cieta wiadomość zamurowała i nie chcesz nic odpisać?? Skąd ja to znam? A wiem...To tak jak z C...Gdy dał koledze bana za push...A kolega siedział na urlopie 3tydzień... Gdy poszła do C wiadomość to napisał jakieś pierdoły...Takie jak on potrafi,czyli: "Był ewidentny push. A dowodów nie muszę ci pokazywać" i temat zamykam... To ma być BW TEAM? To jest jakieś gów*o a nei BW TEAM!!! Pozdro i spadam na u...

Sunday, July 18th 2010, 3:33pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

o...proszę, proszę co za wytłumaczenie wiesz co? Zgoda...przynam się...miałem 2 (max 3) chwilowo kont na polskim forum (przez ok. 2tygodnie)...Ale potem po prostu zrezygnowałem z nich i porzuciłem to 1 czy tam 2 konta. Ale wasz C47 musi postanowić na swoje...bo ja kogoś on nie zbanuje w danym dniu to po prostu staje się chory... I wstawił stałkę + ostrzeżenie że jak się jescze raz coś takiego powtórzy to da mi bana na IP... bo te Wasz "ReGuLaMiN" którego sami nie przestrzegacie. Mogę się z tobą ...

Saturday, July 17th 2010, 7:39pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Caen" Nie ma takiej opcji. Nie skraca się podwójnych banów stałych. W dodatku wielokrotnym recydywistom, kręcącym na wszelkie możliwe sposoby. co???? czy ty wiesz co piszesz?? od keidy ja prowadziłem recydywę? kiedy w ogóle miałem multikonto chociażby?? no? weź to mi wytłumacz chociaż...chociażpo taki BW TEAM nie sądzęaby nawet to potrafili...

Saturday, July 17th 2010, 5:09pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

skierowanie w deche ;D ps caen skroc mi tego bana to rozkrece ten serwer trochu ;D

Wednesday, July 14th 2010, 11:37am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

mnicha?? ;d chyba nie...aczkolwiek Caen i pewnie nim by dał radę ;P ja grałem mnichem ale on jest do bani szczerze ;/ polecam zabójce ;P no chyba że Caen postanowi znowu palną albo dystansem zagrać chociaż nie pamiętam aby kiedyś dystansem grał xd przynajmniej nie na R2 i R9 ;p

Tuesday, July 13th 2010, 11:07am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

odpowiedź jak widać ;P

Monday, July 12th 2010, 10:37pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

ja nie negocjuję tylko się pytam ;P a wrócić moggę w każdej chwili

Monday, July 12th 2010, 12:57pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

pewnie palnika weźmie ;P ewentualnie białasa Caen fajna zabawka ;P 2,8k robotowi Ja też miałem iść ale w ostatecznej decyzji Che odrzucili mojego CRa ;D PS Caen ->trafisz meduze?? to pójdziemy na dniach we 2

Wednesday, July 7th 2010, 9:22am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

nie no ;D świetne i wpadło coś?

Tuesday, July 6th 2010, 2:18pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

może i mi się pomyliły ;P

Tuesday, July 6th 2010, 9:51am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

don który mas lv? 49 czy 50? ze bierzesz sięza pielgi i co to za wojenka teraz trwa?

Friday, June 11th 2010, 2:11pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

tiaaa...powiedz jeszcze że mam mniej niż 10

Thursday, June 10th 2010, 5:32pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

tiaaa mam 1 roczek

Thursday, June 10th 2010, 8:17am

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

ahaha dobry jesteś Caen Owszem loguję się z neostrady Ale mam neostrade w Kanadzie kupionąw Polsce podczas mojej wizyty A te pisania w pręgierzu to jeszcze przed nauką angielskiego i używałem translatora A te przykładzik dot. Kubicy ->nie wypał...Sorry ale podałeś zły przykład Jak widać jesteś bardzo słabo zainteresowany sportem

Wednesday, June 9th 2010, 6:07pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Caen" Alıntı sahibi "Toushir0" kto?? narazie mam satysfakcję bo na R5 WENDIGO ubiliśmy. To znaczy soczia...Mnie tam nie było ale kuzyn był Btw. już Cię widzę z tym kontem moderatorskim na UK, jak Ty 2 zdań nie potrafisz po angielsku sklecić NieCiemniak - itemów na dsk. i wyżej nie podbija się na farta DonJuan - nikt nie będzie tworzył nowych rozwiązań tylko po, żeby weszły na jeden serwer. Szczególnie mało popularny. Tiaaaa Sugerujesz coś?? Po prostu piszę Że ubiliśmy go na R5 bo...

Sunday, June 6th 2010, 4:59pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

Jest w planie kronos na najbliższy tydzień Aczkolwiek do tego czasu jest ulepszanie sprzętu Idzie najpierw okło 10 ludzi dla jaj i zobaczyć jak on wygląda W tej chwili ulepszam z kuzynem słonka na ds +1 i snajpe na ds+1 ds smierc bandana preko +1 stoi,ds pelka speeda +1 soti,ds slonko +0 stoi,ds kilt pastucha +1 stoi i leg ds snajpa stoi Aczkolwiek pragnę zauważyćże soczia na wendigo była w Dobra Łowiecka Koszulka Szybkości (+5) PS Po expie na Kronosa wyślę link

Saturday, June 5th 2010, 3:56pm

Yazar: Toushir0

Topic dla Polaków

kto?? narazie mam satysfakcję bo na R5 WENDIGO ubiliśmy. To znaczy soczia...Mnie tam nie było ale kuzyn był