Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, November 8th 2009, 1:18pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Nie ja nie gram. Cos mi sie tu nudzi ... wgl gra mi sie znudzila : 7.

Saturday, September 26th 2009, 10:09pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Mnil" Wlasnie ja nie robiłem problemow z tego że miałaś sprzęt a byłaś of. Tylko z tych twoich pretensji o to że tak było i to za każdym razem jak cos powiedziałem. Ixeon sam jestes dzieciakiem skoro grasz w takie gry jak bw w twoim wieku. ( Ka za te parę lat raczej bede mial co robic a nie pisać takie bzdety ma forum jakiejś śmiesznej gry). Na początku spójrzcie ma siebie. Ale ja bylam online o to tu chodzi zrozum .Za kazdym razem? A grac to sobie kazdy moze i tobie nic do tego ...

Saturday, September 26th 2009, 2:09pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Kto jest niby tym dzieciakiem z piaskownicy ?

Saturday, September 26th 2009, 1:33pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

O boze mnil ty to naprawde jestes jakis inny ...biedne dziecko musi naskarzyc bo ego go boli. To ze wypozyczylam sprzet i komp wlaczony a ty zabrales mi sprzet i sie upierasz ze mnie nie bylo pisales tak 17-18 a moje ostatnie logowanie 16:33 ale dobra i juz walisz ze robie przekrety w klanie ciekawe jakie od poczatku jak sie zalogowalam poszlam do ciebie do klanu rozwiazal sie poszlam do twojego drugiego i widze ze nie potrzebnie bo jak co do czego to sie wypiniasz . Fakt potem ubralam sprzet i ...

Friday, September 25th 2009, 5:23pm

Yazar: Keanu

wulgar msg.

nie grozby ale sam robisz przekrety na serwerze .. i tylko mowie ze jak co to glosze ..

Friday, September 25th 2009, 3:24pm

Yazar: Keanu

wulgar msg.

Ale kabel ) ciesz sie poki mozesz predzej czy pozniej sam stad wylecisz ... czekaj czekaj A tak wgl to jakie zle slowo bylo ? bo mi link nie dziala ;/ ,czyzby go..wno ? jak co to nie przeklenstwo.

Friday, September 25th 2009, 3:20pm

Yazar: Keanu

lol

A JA DOSTALAM BLOKA NA 12 h? Czemu ? Bo Mnil to .................( 12 dni pozniej ) i jest kablem :

Monday, August 24th 2009, 11:42pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Sarcana" Luuz ;d To jest jeszcze fajne http://demotywatory.pl/87716/Twoj-tata //demotywatory.pl/32481/TESCO- a wgl jest jeszcze jedno obrzydliwe. az niepokaze ale ludzie przeginają(omlet ze spermy męza-demotywator) przegięcie Tez widzialam w koncu w top xD pozytywny Tatus. Nie wiem czy kojarzysz demota ,,Zgadnijcie co pysznego mam w buzi '' . Teraz ta nademotach rzadzi 14 latka ktora szuka sponsora I jest nawet w internetowych wiadomosciach a jak sie okaze ze to jeden gosc pisal ...

Monday, August 24th 2009, 2:20pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Sarcana" http://demotywatory.pl/94305/--Co-pani-sadzi-o-testach-plci buahahaa To rzadzi

Saturday, August 15th 2009, 1:14am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Dropik" Keanu ja tylko 126 ale cos pan Cean zapomnial o nas Chcesz miec spamer ? ja chcialabym miec T-Bagowa

Saturday, August 15th 2009, 1:10am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Dropik" troszke mam wiecej spanu niz ty Keanu ale ja rangi jak widac tez nie mam strajk nie wiem ponad 300 maja ci super spamerzy

Saturday, August 15th 2009, 12:31am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Bo to trzeba spamowac !

Friday, August 14th 2009, 6:55pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Yen Szkoda ze nie mam babcia samo zuo by sie z rangi spamer ucieszyl

Thursday, August 13th 2009, 3:14pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

a ja znalazlam runiczna czape po co to komu mamy zestaw :/ no i 2 krysztalowe palki

Monday, August 3rd 2009, 11:44am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Szkoda ze moria bo nie przepadam za nia .

Monday, August 3rd 2009, 1:37am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

A gra ktos na serwerach w innym jezyku ciekawi mnie jak tam jest. No wiesz ja jeszcze mam kasy prawoe 50 kafli i ludzi niedawno 30 tys i wgl ale jestem slaba i moge atakowac mniejszych ale nie dlugo was dogonie i komu sie bedzie zabierac? Najgorzej z ludzmi.

Monday, August 3rd 2009, 1:18am

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

Zyje w koncu wszyscy co tu gadaja graja nie ;P wszystko fajnie tutaj tylko ja czekam na ten chaos kiedy nie bedzie co komu zabrac.

Sunday, August 2nd 2009, 9:21pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

wes nie mow nic o dropach . ja ani na r7 ani tu nic porzadnego nie mam :/. , zaliczam wiecej niz polowe wyprawek i same go.wna :/,

Sunday, August 2nd 2009, 2:26pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

No mnil wracaj bo czekam na ta kobre . Ja mam kurtke + 5 szczescie moze sie przyda ...

Friday, July 31st 2009, 11:38pm

Yazar: Keanu

Topic dla Polaków

OBy nie bo zalozylam tu konto zeby byc zwarta klanowa grupa i bez stresu sobie grac i biegac na ekspy .