Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, October 29th 2012, 6:31pm

Yazar: Caen

Konstantinopolis 2

Unfortunatly, level of interest in Turkish community is quite low, so opening of a new server is rather unlikely.

Saturday, October 20th 2012, 1:44pm

Yazar: Caen

Wulgar msg, public channel+clan msg

ID: 5717 Postać: Born2Kill 30 days

Wednesday, June 20th 2012, 9:31am

Yazar: Caen

konto

English please

Thursday, October 13th 2011, 12:57pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

A, stara bieda

Friday, January 7th 2011, 12:39pm

Yazar: Caen

Multi hesap: bintou, awa

ID: 5591 Character: bintou ID: 4774 Character: awa Multi hesap/Multiaccount + Push on one IP Permanent ban

Tuesday, January 4th 2011, 3:25pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Zdaję sobie sprawę, że sytuacja na serwerze jest niestety trudna. Ale od sprzedawania dropów do opa/systemu itemów na serwerze przecież nie przybędzie.

Tuesday, January 4th 2011, 3:26am

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Nie wiem czy macie świadomość, że cena to zależność dwustronna. Tzn. sprzedajecie to co wydropicie za małe ceny, ale to co kupujecie też jest tanie.

Wednesday, December 29th 2010, 7:15pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Gratulacje odznaki. Ile razy ja mam powtarzać, że nie handluję itemami?

Wednesday, December 29th 2010, 11:41am

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Właśnie miałem pytać co taka cisza, dropić mieliście

Monday, December 27th 2010, 11:50am

Yazar: Caen

CAG 2 ye gecis.

You need level 50 to do that.

Saturday, November 27th 2010, 5:05pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Biedne, opuszczone sierotki Pamiętam o was i czytam co piszecie. Tylko się nie odzywam, jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia Rozwijajcie się rozwijajcie, miejsc w wyższych strefach nie brakuje

Tuesday, October 12th 2010, 3:38am

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "DonJuan" mam gdzieś d.dem noż zodybywcy chyba plastik tylko na 56 lvl :/ caen ile warte leg.d.magnum Jak ja Ci mam odpowiedzieć na takie pytanie na tym serwie? Zaakceptują każdą cenę w granicach rozsądku, tak jak we wszystkich transakcjach. Ale skoro o tym mowa, to Ty masz pewne sprawy nieuregulowane... Może i drobne, ale sugeruję się nimi zająć.

Friday, October 1st 2010, 12:10pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

System? Tutorial?

Sunday, September 5th 2010, 5:40pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "NieCiemniak" Złomu nie kupi, a złom sprzeda ? Ja mam taki pomysł Głupi trochę wiem, ale tak siedzę i kminię... Jeśli jeden z was chce sprzedać złom. A drugi potrzebuje go kupić. To może tak udałoby się wam... no wiecie, jakoś tak zgadać. Że on Ci sprzeda złom, a Ty mu za niego zapłacisz. Trochę to nieortodoksyjne, ale myślę że może zadziałać.

Friday, September 3rd 2010, 4:13am

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Konto operatorskie złomu nie kupi, bo złomu ma dużo A klanu owszem, szukam. Pierwszy dzień po przejęciu i już mi kwadrat zabierają xD

Wednesday, September 1st 2010, 11:15pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "NieCiemniak" Caen - oby mniej takich interesów Hehe, zgadzam się.

Saturday, July 24th 2010, 10:08pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "DonJuan" Hmm .. nieciemniak złe podejście Mogą być A nie muszą ;P Całkowita prawda

Tuesday, July 20th 2010, 4:10pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Toushir0" o założę nowe konto? Czyli co? odbierasz mi już skomentowanie waszego nieróbstwa? Jakbyśmy nic nie robili, to tacy krętacze i oszuści jak Ty nie mieliby blokowanych kont. I ja Ci nic nie odbieram, informuję tylko, że jeśli nie spuścisz z tonu, nie przestaniesz bluzgać i rzucać chamskich odzywek, to skończy się to dla Ciebie banem. I nie myśl że pozostanie to bez konsekwencji, bo zapewniam że zostanie to uwzględnione jako recydywa na forum ze wszystkimi tego konsekwencja...

Tuesday, July 20th 2010, 2:46pm

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Toushir0" Ulżyło Caen?? a może cieta wiadomość zamurowała i nie chcesz nic odpisać?? To chyba Tobie ulżyło Tyle jadu w sobie chować, takiego grzecznego udawać... "Fajny jesteś Caen, co tam na serwerze, może na meduzę pójdziemy?"... Tyle lizusostwa i udawania naprawdę musiało Cię drogo kosztować. Dobrze jest w końcu wyrzucić tę żółć z siebie, nie? Nie mam obowiązku komentować Twoich wypocin. Które btw "cięte" to były chyba przez emo. Odpisuję Ci jeśli mi się chce i kiedy mi się ch...

Sunday, July 18th 2010, 12:03am

Yazar: Caen

Topic dla Polaków

Proszę Cię... Ja dokładnie wiem co piszę. Łamałeś regulamin na wszelkie możliwe sposoby, od multikont po push. Jednocześnie z banem na poprzednie konto na TR dostałeś bana na wszystkie serwery za recydywę na polskim forum. To nie ja kłamię i kręcę na każdym kroku, panie Neostrada w Kanadzie, więc to nie ja muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Pierwsze co zrobiłeś po otrzymaniu bana, to próbowałeś mi nakłamać bezczelnie ile wlezie. A potem dostałeś kolejnego bana stałego, od C47. W dodatku...