Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, November 4th 2009, 2:15pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Mnil" mi tam się gra cudownie Mnilu, bo Cię nie ma kto pustakować przyjemnej gry więc :***

Tuesday, October 27th 2009, 1:07am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

o prosze xD Don moze bede miala z kim pogadac wreszcie :> bo tu taka martwa cisza o_0

Thursday, October 22nd 2009, 11:40pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

reczna ja tu od brudnej roboty jestem, jak widze xD a mialam juz w to nie grac

Thursday, October 15th 2009, 7:55am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

eee u Ciebie w klanie to wielki, tlusty knur ;p a moja swiniunia taka slodziutka i malutka

Wednesday, October 14th 2009, 11:19pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

http://agroturystyka1.files.wordpress.co…gacze11_362.jpg prawda, ze slodka??:> ja chce taka w domu Rafal nie chce czemu?

Saturday, September 26th 2009, 11:27am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Patka :*:*:*" co tam porabiasz YEN ? ? a nic jade zaraz do Rotterdamu na weekend wreszcie a poza tym to Caen nie dał mi nadal warna <beczy>

Friday, September 25th 2009, 3:25pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

a ja nic nie dostałam <beczy>

Tuesday, September 22nd 2009, 10:19pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "NieCiemniak" Alıntı sahibi "YEN" Alıntı sahibi "Caen" Alıntı sahibi "YEN" a ja nie mam +1 za spam? +1 tak ale nie za spam ;p b o to takie mało oryginalne i tak nikt nie widzi, więc powiesz ma masz +1 (nudziara;P) rotfl no to co??xD ja chce

Tuesday, September 22nd 2009, 5:47am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Caen" Alıntı sahibi "YEN" a ja nie mam +1 za spam? +1 tak ale nie za spam ;p b o to takie mało oryginalne

Monday, September 21st 2009, 11:44pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

a ja nie mam

Wednesday, September 16th 2009, 11:15pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Caen" Co za różnica? Gdyby nie łamali regulaminu to nie byłoby problemu oj tam :p zasady są po to by je łamac :>

Wednesday, September 16th 2009, 10:29pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

ja tam mam swój typ kto to :> btw: jak juz tak bardzo dążysz do zamordowania tr, to chociaż miałbyś odwagę się przedstawic

Tuesday, September 15th 2009, 11:49am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Babcia samo zuo Unregistered 3 Yesterday, 2:07pm for pepole who don't anderstand polish Translat by my father. english tcher I will say on admission (preamble; enter) at once that so, please, < ask > on translator about time not mum < beguile > < have > wyrozumiałoś. Such question beguile doubts in relation to like several players / sarcana, sizia. Impression beguile that under your nose not bad ( ) Cean odpierdala push. Belonged to player about certain from this that walk me which (who) remembe...

Sunday, September 13th 2009, 10:28am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

spam juz dawno zdechl, jak i cale tr, patrz: daty

Saturday, September 12th 2009, 11:48pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Mnil" a Yen już do mnie się nie odzywa.. to ty sie do mnie nie odzywasz o_0 . . . zabije go, niech no tylko wroci do NL... grrrrrr

Saturday, September 12th 2009, 9:34am

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Toushiro" moze wruce na TR ale dopiero jak nowy serw powstanie ;] nie ma sensu, zdechło i tak ;] nowego nie bedzie btw, hey Tou :>

Friday, September 4th 2009, 12:29pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

http://www.youtube.com/watch?v=uN8Yg_EGJ58 ze specjalną dedykacją dla informatyków

Sunday, August 30th 2009, 10:17pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

e tam nie zdazysz na wojenke ;p jeszcze pustaki sie nie zaczely xD na razie wymieniamy klocki a scr juz maja dosc o_0 szybko

Sunday, August 30th 2009, 9:27pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

ja ci chce taki ladny klocek oddac za free xD budowany za ciezko odkladany zlom na s1 xD a ty nie chcesz ;p

Sunday, August 30th 2009, 12:08pm

Yazar: YEN

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Dropik" chyba pojde ale dopiero jutro nie bylo mnie to rozwiazalbys IMMO?;> i poszedl do 69?xD chyba Ci dam klocek w prezencie fajny xD a z czego żal??