Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, August 1st 2009, 10:17pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

hmm ixe coś tam jakieś insynuacje ? czy poprostu od każdej twojej wypowiedzi bije niebywała prostota, głupota i bezpodstawne przemyślenia muszę cię zmartwić gram tylko tutaj i jakoś nie ciągnie mnie nigdzie indziej - chociaż nie powiem dzisiaj przez chwilę po rozmowie z marion miałem ochotę wrócić na r1 a jak masz wyciągać jakieś bajeczki w stosunku do mojej osoby to napisz pierwsze do administratora niech sprawdzi czy mam multi a potem zaczynaj swoje jęczenie swoją drogą nie masz może na nazwis...

Saturday, August 1st 2009, 12:29am

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

przydałoby się jakoś wypromować te grę wśród potencjalnych klientów i nie mówię tutaj o polakach

Friday, July 31st 2009, 10:03pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

pojawiają się sporadycznie a co do licznika liczby graczy na serwerze nie mam przekonania chyba go ktoś podkręca żeby nam nie było smutno w każdym bądź razie coraz więcej zasłużonych graczy odchodzi

Friday, July 31st 2009, 9:52pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

każdego dnia nowa osoba kończy z tym serwerem ;/ trzeba coś z tym zrobić np. zwiększyć drop jastrzębi, runów, orchidei, szybkości itp

Thursday, July 30th 2009, 8:26pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

narazie Lech gra jak nie polski zespół nie Patka ?

Thursday, July 30th 2009, 8:10pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

Lech strzelił gola

Thursday, July 30th 2009, 8:09pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

nie ma w tv wszystko dzięki szalonemu występowi wisełki

Thursday, July 30th 2009, 8:06pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

widzę, że nawet już na interii nie można oglądnąć relacji chyba coś pomyliłem teraz Lech gra i Legia bodajże

Thursday, July 30th 2009, 8:01pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

swoją drogą kibicujemy teraz Polonii i Legii a od 20 Lechowi

Thursday, July 30th 2009, 7:57pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

znowu żeście się spisali a tylko chwile mnie nie było ;] Patka teraz dasz spokój sarcanie ? bo i tak już chyba wygrywasz z nim w atakach bo masz teraz ekw

Wednesday, July 29th 2009, 1:31pm

Yazar: Motyl

İyi Güneşsel Kolye

İyi Güneşsel Kolye Muska (Sadece kadınlar için) Etkiler: CAZİBE -1, ŞÖHRET -1, GÖRÜNÜM +17, SEZGİ +5 Gereksinimler: SEVİYE: 52, GÖRÜNÜM: 29 Satış Fiyatı: 15 000 TL BN-16k GP only BN

Tuesday, July 28th 2009, 8:45pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

nie no nie unoś sie kolego no i nie płacz tak swoją drogą bardzo mnie rozbawiłeś swoją wypowiedzią nie ma 2 takich samych rzeczy na świecie czytając to co napisałeś (tak ja czytam bo człowiek wychowany zawsze przeczyta wszystko a potem snuje wnioski) widzę, że masz ogromne braki w edukacji tudzież brakuje ci wiele informacji - chociażby podam przykłady kolidujące z twoją jakże "inteligentnom" wypowiedzią - żadnym problemem nie jest wyprodukowanie tworzyw o idealnym podobieństwie, ponadto niejedn...

Tuesday, July 28th 2009, 8:20pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Ixeon" coz, jak kto woli po 1 to powiem szczerze ze wiek nie znaczenia, chyba ze motylowi jakies zberezne rzeczy po glowie chodza , po 2 to nie jest jego siostra, a po 3 gusta gustami aczkolwiek jesli w ogole(a to z powodu tepoty panujacej wzdluz i w szerz ) to wole otaczac sie ladniejszymi dziewczynami coż za niezwykła dedukcja i niebywały rozmach wypowiedzi no ale z głupotą to dobrze powiedziałeś tylko skąd tyle samokrytyki ? a co do gustu o gustach owszem się nie rozmawia ba p...

Tuesday, July 28th 2009, 5:03pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

nie no dajcie mu spokój już wkońcu gra teraz jego siostra (to ta "ładna blondyna" z lewej w profilu na zdjęciu) ah ah gdybym miał 20 lat mniej

Tuesday, July 28th 2009, 4:29pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Patka :*:*:*" za 24h bedzie niezła beka juz nie moge sie doczekac hehe jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o wywalanie sarcany na pustaka w 5 strefie trafiłem ?

Tuesday, July 28th 2009, 3:37pm

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

polskie serwery już nie bawią ?

Tuesday, July 28th 2009, 11:04am

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Sarcana" Mhm . Nie nie wiem . Spadam z tąd. Oddaje konto siostrze. Moze jej sie tutaj poszczęści . I moglibyście jej nie dokuczać (lecz wspomóc)bo to bedzie jej 1 konto . Troche się już nauczyła po patrzy jak gram lecz ja nie wiem jak sobie poradzi . Żegnam nie odchodź (chociaż daje 100 zł, że zostaje i będzie grał tylko udawał siostrę, matkę czy babkę żeby ludzie dali mu spokój )

Tuesday, July 28th 2009, 1:02am

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

nie kojarze a o czym jest ta bajka tom i jerry i strus pedziwiatr ? to chyba cos nowego

Tuesday, July 28th 2009, 12:57am

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

to jescze gdzieś leci ? swego czasu jak byłem młodszy leciał w telewizji polskiej albo Laki Luk to były bajki

Tuesday, July 28th 2009, 12:52am

Yazar: Motyl

Topic dla Polaków

a tam pamięta ktoś Papaja co wpieprzał szpinak ?